View Single Post
stare
  (#58 (permalink))
Barjin is Offline
Użytkownik
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Skąd: Silesia
[WoW]Nick: Barjin
[WoW]Guild: Linear
Postów: 100


Piwka Panel Piwny:
Domyślnie 03-27-2010, 12:08

To że 3:2 można wytargać tylko z macrem i podwójnym instant auto shotem (?!) jest mitem i nie wiem skąd w ogóle takie wymysły.

3:2 używa się przy speed ataku powyżej 2.1 + ponieważ przy 1:1 gubi się dps. Wynika to z różnicy castu steady i auto shota.
Może jakże zajebista ilustracja bardziej wam to przybliży: http://img40.yfrog.com/img40/5281/rotacje.png
Nie chciało mi się bawić z tym dłużej i liczyć z osią czasu dokładnie etc, ale myśle że geneze pojęcia pojmiecie.
Przy założeniu iż standardowa broń ma speed 2.44 (bez talentów) i steady shot castuje się te 1.4 sek:
Castujemy Steady- ~ , auto - -----, gubiony dps- xxx , TTT- global cd, | - dmg , + - wypełnia pustą przestrzeń.

~~~~~~~~~ xxxxxxxxxxxxxxxx ~~~~~~~~~ xxxxxxxxxxxxxx
------------------------------------ ------------------------------------ 1:1


~~~~~~~~~ TTT ~~~~~~~~~ TTT ~~~~~~~~~
------------------------------------ +++ ------------------------------------ 3:2



Rozciągając to w czasie wciskamy dodatkowego steady shota do 1:1 co zwieksza dps.

Wrzuta.pl - 32 - HG, niestety w BM co w mniejszym stopniu oddaje rotacje 3:2. Jest, działa, da się zrobić z macrem i bez.

Pozdrawiam Barjin

P.S: jeśli ktoś czegoś nie potrafi nie znaczy że jest to niemożliwe
Adun@: przy poziomie itemów t5 nie powinno się stosować serpenta, ponieważ zżera x2 many niż steady, a na buffach lekką reką walniesz za 800-1000(nawet więcej niż ticki ss-a) + ~40% na krytyk;>


Down:
#showtooltip Steady Shot
/cast !Auto Shot
/castrandom [target=pettarget, exists] Kill Command
/cast Steady Shot
/script UIErrorsFrame:Clear()

#showtooltip Steady Shot
/castsequence reset=1 Steady Shot, !Auto Shot
/castrandom [target=pettarget, exists] Kill Command
/script UIErrorsFrame:Clear()


BM HUNTER VS GRULL LAIR.

Ostatnio edytowane przez Barjin ; 03-27-2010 o 15:40
  
Odpowiedź z Cytatem